Směr – Objevit, co opravdu chci a najít cestu, jak se k tomu přiblížit

Příběhy klientů

 

Markétu bych doporučil pro její profesní znalost řešené problematiky, hledání optimálních řešení problémových oblastí a díky její schopnosti klienta při koučinku opravdu podpořit. .

Koučink měl vliv na stanovování priorit a jejich následné chronologické řešení, delegování jednotlivých aktivit na konkrétní podřízené, a na vyžadování si delegování aktivit z pozice office staff na pozice shop staff.

 Na Markétě si vážím jejího profesionální přístupu a vystupování, svoje povolání nepovažuje za pracovní příležitost, ale za součást svého života, ve které se chce neustále zlepšovat a dosahovat stále na vyšších cílů. 

Dušan Šourek     Country Manager, Pandora


 S Markétou jsme řešili, jak pomoci mému týmu středních manažerů pracovat s lidmi. Oceňuji její lidský pozitivní přístup a zapojenost s cílem jak připravit, tak dotáhnout společnou práci. Aktivně se zajímá i o výsledky, které její práce měla v praxi.

 Vladan Zalejský     ředitel divize veřejná správa, Asseco Solutions

Markéta je skutečný profesionál na svém místě. Absolvoval jsem s ní intenzivní program zaměřený na efektivní komunikaci, rozvoj emoční inteligence a zlepšení prodejních dovedností. Vždy byla excelentně připravena a naprosto nenásilnou formou mě přesvědčila, abych viděl své okolí zcela jinou, výrazně pozitivnější, optikou. Nikdy mi nevnucovala své názory ani postoje, spíše efektivně usměrňovala tok mých myšlenek.

Petr Hojsák       Finance Director, Sachsenfonds

 

"I knew that working with a coach could help me to clarify some goals.
What I didn't know was the process would be fun - and that I'd feel so
energized about starting the (sometimes scary) process.
Marketa draws from a variety of approaches, choosing what works best for
the individual.
Her presence is calming, and she makes you feel as though your success
and happiness is the only thing  that's important in that moment.
She asks just the right questions, and has a reassuring way of unpacking
your answers. It doesn't hurt that she's young, and bright, and as a
entrepreneurial spirit herself, she offers lots of insight into the  
business world. It's been inspiring, working with Marketa." 

Eva Howlings     Founder of Learn.cz  

Markéta mě nakazila pozitivním myšlením a entusiasmem. Díky jejímu vysoce individualizovanému přístupu ze mě dostala přesně to co jsem potřeboval a to přirozeně a nenásilně.

Je to skvělá koučka, mentorka a silná osobnost.

Josef Maděra                 Production manager, Magna Exteriors

S Markétou jsem se setkala přes doporučení své milé kamarádky. A jsem za toto setkání velmi vděčná. Já sama mám velký zájem se do budoucna zabývat koučinkem, takže Markéta se pro mě stala ideální osobou, která mne trpělivě provedla procesem poznávání druhů koučování a jejich profesionální využití. Velmi nenásilně mi pomáhala poznat, jaké vnitřní potenciály mám a jak je mohu využít. Pro ní její práce je poslání a je viditelné, jak ji miluje, je to nádherné sledovat, jak se zájmy jejich klientů stávají jí vlastní a hledá způsoby, jak pomoci. Využívá různých metodik koučování, které vždy dopomohou se dostat hlouběji na tu úroveň vědomí, kam se klient potřebuje dostat a přijít si na odpovědi sám. Nevnucuje své vlastní názory a profesionálně dodržuje veškeré zásady koučování. Cítím se velmi posílená a plná energie jít do dalších životních cílů. Spolupráce s Markéto je zábavná, naučná a obohacující. 

 

Sagar Rakin     lektorka jógy 

Markéta byla jedním z lektorů, kteří mě provázeli Dale Carnegie kurzem Efektviní komunikace a mezilidské vztahy. Díky tomu jsem ji měl možnost blíže poznat v roli lektora/kouče a mohu s naprosto jistotou říci, že Markéta je absolutní profesionál. Nejvíce oceňuji její přístup, který je do posledního detailu promyšlený a způsob jakým s lidmi pracuje - nenuceně, s obrovským zájmem a nezaujatě. Díky tomu mi dává vždy přesně ten pohled, který potřebuji. Jednoduše, Markéta je jedním z těch lidí, pro které není jejich práce obyčejnou prací, ale posláním. 

Ondřej Smejkal
Franchise manager     Business for Breakfast

První kontakt s Markétou Adamíkovou proběhl díky referenci od mé životní partnerky, která se s ní setkala na kurzech Dale Carnegie Training. Dostal jsem tedy možnost se s Markétou setkat na rozhovor o mých očekávání v životě a v podnikání. Způsobem práce s člověkem a především osobním a lidským přístupem vznikl vztah, který není pouze obchodní. Jsem rád, že jsem se s Markétou seznámil a již v krátké době několika týdnů se dostavili výsledky pozitivních změn v osobním životě i v mém podnikání.  

Jiří Lesk     Partners Financial Services, a.s., Česká Skalice, Hradec Králové, Praha